TimeTec Garanti
Nasıl TimeTec garanti süresini yapar?
TimeTec üzerinde çalışan Amazon EC2 yedek örnekleri hızlı ve tahmin edilebileceği devreye alınabilir son derece güvenilir bir ortam sunmaktadır. Amazon EC2 Hizmet Seviyesi Anlaşması taahhüdü her Amazon EC2 Bölgesi için% 99.95 mevcudiyetidir. Veriler düzenli olarak yedeklenmesi ve plansız kesintilerine karşı en son veritabanı güncellemeleri koruyan Multi-AZ dağıtımları vardır. Tüm altyapı belirlemek ve meydana gelen olası sorunları önlemek için Amazon CloudWatch tarafından sürekli (24/7/365), canlı izlenir.
Nasıl TimeTec güvenli benim veri tutacak?
TimeTec Amazon Elastic Blok Store (Amazon EBS) tarafından blok düzeyinde depolama birimlerini kullanır. Amazon EBS hacimleri çalışan bir Amazon EC2 örneğine eklenebilir ve özellikle çiğ blok düzeyinde depolama için bir veritabanı, dosya sistemi, ya da erişim gerektiren uygulamalar için uygundur esasen sabit diskler bulunmaktadır. EBS hacimleri, gereksiz yere veri depolamak tipik bir sabit disk daha onları daha dayanıklı hale. EBS hacmi yıllık başarısızlık oranı (AFR) bir meta sabit disk için% 4 ile karşılaştırıldığında,% 0.1 ve% 0.5 olduğunu.
Bir veri TimeTec planı yedeklemek var mı?
Evet. Biz her zaman sizin için güvenli, güvenilir ve erişilebilir veri tutmak konusunda çok çalışkan. Biz her potansiyel felaket için hazırlar. Tüm veriler düzenli olarak planlanmış tam ve artımlı yedeklemeler ile korunur ve veri yedekleme daha da sabitlemek için düzenli (tarifeli) temelinde güvenli bir site dışı yedekleme konumuna sevk edilir. Biz zaman zaman veri ve sunucu anlık hem de yapmak. Hatta bazı sunucu ya da donanım arızası durumunda, çok kısa bir süre içinde tekrar çevrimiçi almak mümkün olacak.
Operasyonel hangi uygulamalar kesinti olmadan yükseltmeleri sağlamak TimeTec yapar?
Yazılım yükseltme ile gitti Çoğu şirket yerine onsuz yaşamak. Biz sizin iş kesinti olmadan sorunsuz yükseltmeleri sağlamak sağlayarak sizin için baş ağrısı anmada. Tüm yükseltmeleri herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan TimeTec altyapı ve uygulama düzeyinde yapılacaktır. Biz TimeTec geliştirdik ve bunun tam kontrole sahip olduğundan, bizim yükseltme çok az ve sadece oldukça tüm kurulum ve kaldırma yapıyor daha spesifik dosyalara uygulanır.
Nasıl yükseltme sürümü ve sistem değişikliği yönetmek TimeTec?
Bizim sistemleri ve ürünleri değişiklikler iyice Geliştirme, Kalite Güvence ve Operasyonlar dahil olmak üzere farklı ekipler tarafından üretim öncesi laboratuarları çeşitli test edilir. Bu testler, sadece yüksek kaliteli, iyi gelişmiş değişiklikler "canlı " ortamlarına yapmak emin olun ve karşılaştığınız etkisini ve kesintilerini en aza indirmek.
entegrasyon yetenekleri nelerdir?
olduğu gibi, şu anda TimeTec gelen tüm veriler sağlanmaktadır. Başka doğrudan entegrasyon veya API çağrıları üçüncü parti uygulama için kullanılabilir. Neyse, yine de bordro işlemleri için istenen çıktı almak için bizim veri ihracat özelliğini kullanabilirsiniz.
TimeTec uygulama ölçeklenebilir mi?

Evet. İşletmeniz büyüdükçe, kolayca bizim hizmetten herhangi bir kesinti olmadan TimeTec için yeni bir terminal ya da kullanıcı ekleyebilirsiniz. Amazon EC2 ile, artırmak veya dakika değil, saat veya gün içinde kapasitesini azaltmak için bize sağlar. Bizim ihtiyaçlarını karşılamak için bir, yüzlerce veya aynı anda sunucu örnekleri hatta binlerce komisyon olabilir.

Bizim altyapı sizin ihtiyacına göre ölçek yeterince esnek olduğundan, biz isteğiniz halledilir emin olun.

TimeTec Çok kiracı SaaS veya ASP mi?

TimeTec ile, entegre ve Multi-kiracı SaaS gerçekleştirmek için başka bir merkezi kullanıcı veri katmanı eklemeye çalışıyoruz. Bunun gibi, birden fazla müşteri uygulama ve veritabanı aynı parça paylaşıyoruz. veritabanlarının sayısı bir olan sınırını aştı ve bu büyük ölçüde bakım ve sorun giderme iş miktarını azaltmak zaman yetişir.

" Çok kira " ölçeklenebilirlik sağlayan en önemli paradigma kayması olduğunu ve gerçek bir SaaS çözümü ve arasındaki ana farklılaştırıcı olduğu ASP çözeltisi.

Çok kiracı ve ASP karşılaştırılması
Çok kiracı ASP
Tüm müşteriler arasında yazılımın bir örneğini bakımını sağlar ve yükseltmeleri ağrısızdır. Her müşteri 'ın çözüm korumak ve yükseltmek için zor yazılım yapmak, ayrı bir örnek üzerinde çalışır. Bu hizmet için daha fazla kesinti neden olur.
Yazılım genellikle yapılandırılabilir arayüzü içerir olarak Özelleştirmeler, kolaydır. uygulamak ve değer görmeye başlamak için bu daha az zaman ve maliyet demektir. Özelleştirmeler az veya hiç kolay kullanımlı yapılandırma seçenekleri ile zaman alıcı ve masraflı vardır. Uygulama acı ve değerini görmek için başlamadan önce biraz zaman alır.
Tanıtma ve özelleştirmeler sorunsuz yükseltilir. Her örnek ayrı yükseltilir. Hatalar yaygındır ve bu 'ın pek çok özelleştirmeler yeniden yapılması gerektiğini muhtemeldir.
Maliyetler müşteriler için daha düşük fiyatlar çevirir çalışmasına satıcı için daha düşüktür. Maliyetler daha fazla müşteri eklendikçe daha yüksek fiyatlandırma ile sonuçlanan, satıcı için daha yüksektir.
O 'ın Hizmet Seviyesi Anlaşması uymak kolay, servis izleme ve işinizi etkilemeden önce uzun sorunlarını giderme. O 'o kadar, Hizmet Seviyesi Anlaşması uymak için neredeyse imkansız ' münferit örneklerini izlemek için sa kabus. hizmet aksamalar olasılığı yüksektir.
Destek satıcı piyasa lideri olmak için kolay hale kullanıcıların on binlerce kullanılabilir. Onlar kaliteli hizmet sunmaya devam etmek istiyorsanız müşteri sayısını sınırlamak için satıcı zorlayarak, genellikle yüzlerce - müşteri tabanı küçük olduğunda Destek iyidir.
TimeTec platformu Yukarıdakilerin tümü sağlamak için Mimarlık ve Altyapı Tasarımı nedir?
TimeTec platformu için, bizim bakınız Teknoloji White Paper .