تضمین TimeTec
چگونه TimeTec آپ تایم را تضمین کند؟
TimeTec قابل اجرا بر روی EC2 آمازون ارائه می دهد که یک محیط بسیار قابل اعتماد که در آن موارد جایگزین می توان به سرعت و قابل پیش بینی راه اندازی. EC2 آمازون خدمات تعهد توافقنامه سطح در دسترس بودن 99.95٪ برای هر EC2 آمازون منطقه است. داده است به طور منظم حمایت کردن است استقرار چند AZ که آخرین به روز رسانی پایگاه داده خود را محافظت در برابر قطع ناخواسته و. تمام زیرساخت های ما این است که زندگی می کنند تحت نظارت، به طور مداوم (24/7/365) توسط آمازون از CloudWatch برای شناسایی و جلوگیری از مشکلات بالقوه از وقوع.
چگونه TimeTec امن نگه داشتن اطلاعات من؟
TimeTec با استفاده از حجم ذخیره سازی سطح بلوک های آمازون الاستیک بلوک فروشگاه (آمازون EBS). حجم آمازون EBS دیسک اساسا سخت است که می توان به یک در حال اجرا به عنوان مثال EC2 آمازون متصل و به ویژه برای برنامه های کاربردی که نیاز به یک پایگاه داده، یک سیستم فایل و دسترسی به بلوک خام سطح ذخیره سازی مناسب است. حجم EBS ذخیره داده redundantly، آنها را با دوام تر از یک هارد دیسک معمولی است. میزان شکست سالانه (AFR) برای حجم EBS 0.1٪ و 0.5٪ است، در مقایسه با 4٪ برای یک دیسک سخت کالا.
آیا اطلاعات را به بالا طرح TimeTec وجود دارد؟
بله. ما بسیار سخت کوش در مورد نگه داشتن اطلاعات شما امن، قابل اعتماد و در دسترس به شما در همه زمان می باشد. ما برای هر فاجعه بالقوه آماده کند. همه داده ها از طریق پشتیبان گیری کامل و افزایشی طور منظم برنامه ریزی حفاظت شده و پشتیبان گیری اطلاعات است به یک مکان امن نسخه پشتیبان تهیه offsite در (برنامه ریزی شده) به صورت منظم حمل به آن امن است. ما هر دو داده ها و سرور عکس فوری از زمان به زمان. حتی اگر برخی از سرور و یا سخت افزاری، آن را قادر به عقب بر گردیم آنلاین در یک دوره بسیار کوتاه خواهد بود.
چه اقدامات عملیاتی کند TimeTec اطمینان ارتقاء بدون اختلال؟
اکثر شرکت های که از طریق ارتقاء نرم افزار از بین رفته اند ترجیح می دهند که بدون آن زندگی می کنند. ما بطور منظم احساس که سردرد را برای شما با تضمین ما شما را به ارتقاء بدون درز بدون اختلال در کسب و کار خود را. همه ارتقاء خواهد شد بر روی زیرساخت TimeTec و سطح برنامه بدون دخالت کاربر انجام می شود. از آنجا که ما TimeTec توسعه یافته و کنترل کامل آن، ارتقاء ما بسیار کم است و تنها به فایل های خاص اعمال می شود و نه از انجام طیف نصب و راه اندازی و حذف.
چگونه TimeTec مدیریت نسخه ارتقاء و تغییر سیستم؟
تغییرات در سیستم ها و محصولات ما به طور کامل در انواع آزمایشگاه های پیش تولید شده توسط تیم های مختلف، از جمله توسعه، تضمین کیفیت، و عملیات تست شده است. این آزمون اطمینان حاصل شود که تغییرات تنها با کیفیت بالا، به خوبی توسعه یافته آن را به "زنده " محیط، و به حداقل رساندن تاثیر و خرابی شما تجربه.
قابلیت یکپارچه سازی چیست؟
در حال حاضر، تمام داده ها از TimeTec ارائه شده است به عنوان آن است. هیچ بیشتر به طور مستقیم ادغام و یا API تماس برای نرم افزار شخص ثالث در دسترس است. به هر حال، شما هنوز هم می تواند با استفاده از قابلیت صادرات داده های ما برای گرفتن خروجی مورد نظر خود را برای پردازش حقوق و دستمزد.
نرم افزار TimeTec مقیاس پذیر؟

بله. به عنوان کسب و کار شما رشد می کند، شما می توانید به راحتی ترمینال جدید و یا کاربر خود را به TimeTec بدون هر گونه اختلال از خدمات ما اضافه کنید. با EC2 آمازون، ما را قادر به افزایش یا کاهش ظرفیت در عرض چند دقیقه، چند ساعت یا چند روز. ما می توانیم یک، صدها و یا حتی هزاران نفر از موارد سرور به طور همزمان کمیسیون به تهیه کردن به نیازهای ما است.

به عنوان زیرساخت های ما به اندازه کافی انعطاف پذیر با توجه به نیاز خود را به مقیاس است، ما اطمینان حاصل شود که درخواست خود را مراقبت از گرفته شده است.

است SaaS به TimeTec چند مستاجر یا ASP؟

با TimeTec، ما در حال کار بر روی یکپارچه سازی و اضافه کردن یکی دیگر از لایه داده های کاربر متمرکز برای تحقق بخشیدن به SaaS به چند مستاجر. به این ترتیب، مشتریان متعدد به اشتراک گذاری همان قطعه از نرم افزار و پایگاه داده. تعداد بانکهای اطلاعاتی رشد می کند، زمانی که یکی بیش از حد آن و این تا حد زیادی میزان تعمیر و نگهداری و عیب یابی کار را کاهش دهد.

" چند اجاره " تغییر پارادایم مهم در ارائه مقیاس پذیری است، و تفاوت اصلی بین راه حل SaaS درست است و ASP راه حل.

مقایسه بین چند مستاجر و ASP
چند مستاجر ASP
یک نمونه از نرم افزار در تمام مشتریان تضمین تعمیر و نگهداری و ارتقاء بدون درد است. هر راه حل ها 'مشتری بر روی یک نمونه جداگانه اجرا، ساخت نرم افزار سخت برای حفظ و ارتقاء. این باعث اختلال بیشتر به خدمات خود را.
سفارشی بسیار آسان است، به عنوان نرم افزار معمولا شامل یک رابط قابل تنظیم است. این به این معنی زمان و هزینه کمتر برای شما برای پیاده سازی و شروع به دیدن ارزش. سفارشی هستند وقت گیر و پر هزینه است، با گزینه های کمی و یا بدون تنظیمات آسان برای استفاده. اجرای دردناک است، و مدتی طول می کشد قبل از اینکه شما شروع به دیدن ارزش.
تنظیمات و سفارشی یکپارچه به روز رسانی. هر نمونه به صورت جداگانه به روز رسانی. اشتباهات رایج هستند، و این ها 'احتمال وجود دارد که بسیاری از سفارشی به دوباره انجام شود.
هزینه ها برای فروشنده به این عمل، که ترجمه را به قیمت های پایین تر برای مشتریان پایین تر است. هزینه های بالاتر برای فروشنده، و در نتیجه قیمت گذاری بالاتر به عنوان مشتریان بیشتر اضافه شده است.
این ها 'آسان به پایبندی به توافقنامه سطح خدمات، نظارت بر خدمات خود را و رفع مشکلات طولانی قبل از آنها کسب و کار خود را ضربه. این ها 'تقریبا غیر ممکن است به پایبندی به توافقنامه سطح خدمات، به عنوان آن ' SA کابوس برای نظارت فردی است. اختلال در سرویس بسیار محتمل است.
پشتیبانی از دهها هزار نفر از کاربران در دسترس است، ساخت آن آسان برای فروشنده برای تبدیل شدن به یک بازار رهبر. پشتیبانی خوب است که پایه مشتری کوچک است - به طور معمول در صدها، مجبور به فروشنده برای محدود کردن تعدادی از مشتریان در صورتی که می خواهید به ادامه ارائه خدمات با کیفیت.
معماری و زیرساخت های طراحی برای پلت فرم TimeTec برای اطمینان از همه از بالا چیست؟
برای پلت فرم TimeTec، لطفا به ما مراجعه کنید فناوری کاغذ سفید .