Ödeme Politikası
Ödeme seçenekleri
aboneliğiniz ilişkin ödemeler TimeTec Bulut Sdn doğrudan yapılabilir. Bhd. Veya dünya çapında yetkili satıcıları aracılığıyla.
   
TimeTec Bulut Sdn doğrudan ödenen ödemeler için. Bhd., Müşteriler 3 ödeme seçenekleri var:
 
1. Ödeme otomatik mahsup yetkili bir kredi kartından nerede olacak Braintree aracılığıyla otomatik Borç veya
2. Paypal, bir online ödeme kanalı
3. T / T, bankalar aracılığıyla Telgraf transferi ödeme
   
•  Müşteriler güçlü, Boston, PayPal iştiraki aracılığıyla otomatik olarak borç ödeme seçmek için otomatik bulut aboneliği yenilemek ve bulut hizmetlerine kesintisiz erişimini sağlamak için tavsiye edilir. Braintree ödemeleri için Visa ve Mastercard kabul eder.
 
•  PayPal ile ödeme için ödeme yapmak için Visa, MasterCard, American Express kartları kullanabilirsiniz.
 
   
•  T / T ile ödeme için hesap bilgileri aşağıdaki gibidir:
 
Banker: KAMU BANKASI Berhad
Faydalananın Adı: TimeTec Bulut Sdn Bhd (832542-W)
No .: 3176 5268 36 (MYR) Hesap
3593 6726 19 (USD)
Swift Kodu: PBBEMYKL
   
Para birimi
TimeTec Bulut ancak PayPal ve Braintree online ödeme ağ geçidi kullanırken birincil para birimini seçmek için bir seçenek sunmak, tüm işlemler için para birimi olarak ABD doları kullanıyor. Birincil para her zaman değiştirebilir.
   
Dünya çapında TimeTec en yetkili satıcılarımız herhangi biri aracılığıyla satın olanlar için, yerel fatura ile bayi aracılığıyla abonelik ödeme yapmayı seçebilirsiniz.
   
Ödemeler TimeTec yetkili satıcılarına yapılırken, TimeTec yerel olarak uygulanan KDV (Katma Değer Vergisi) veya GST gibi yerel vergilerden sorumlu olmayacaktır. Kredi kartı veya başka yöntemlerle tarafınızca tahsil edilen miktarlar, stopaj vergileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geçerli vergi miktarına tabi olabilir. İşlemleriniz için geçerli olan vergileri geri almak sizin sorumluluğunuzdadır. Başarısızlığınızdan doğan taleplerden bizi zararsız kılar ve tazmin etmeyi kabul edersiniz.
Abonelik Döngüsü
   
sunulan Abonelik çevrim ödeme seçenekleri bir ay için, üç aylık, altı aylık ve yıllık bulunmaktadır.
   
Ödeme döngüsünün her türlü seçebilir ve belirli indirimler uzun ödeme döngüsü için geçerlidir.
Geri ödeme politikası

   
Sen Şirket'e bir sonlandırma e-posta göndererek istediğiniz zaman hesabınızı sonlandırabilirsiniz info@timeteccloud.com .
   
Sen önce yukarıda belirtilen fesih ( "Kullanılmayan Kullanım ") peşin ödemiş gibi aylarca kullanılmayan abonelik iade hakkına sahiptir.
   
Herhangi bir geri ödeme bir AYLIK abonelik oranı esas alınarak hesaplanır. 1 gün aşan herhangi bir abonelik kullanım abonelik 1 ay olarak hesaplanacaktır.
USD10 Bir İade işlem ücreti size tahsil edilecektir. İadeler hesabınıza yatırılacaktır. Geri ödeme Paypal hesabınıza böylece bir Paypal hesabı sahip gerekecektir. Tüm işlem ücreti veya banka masrafları size aittir. Eğer bayi aracılığıyla abonelik ücreti ödeme yaparsanız, geri ödeme size sizin bayi tarafından yapılacaktır.
Ödeme SSS
   
Herhangi bir sorun veya sorunlar PayPal hizmetlerini kullanarak, gidin bu linke Selfhelp elde etmek.
   
Herhangi bir sorun veya sorunlar braintree hizmetlerini kullanarak, bakın bu bağlantıyı .
   
Için TimeTec, e-posta ile herhangi bir sorun info@timeteccloud.com