TimeTec
Küresel Bayi Programı SSS
TimeTec Küresel Bayi Programı kaç seviye satıcıda var?

TimeTec Küresel Bayi Programı iki bayi seviyesi vardır.
1.Distributor 2.Dealer

Distribütör ve Bayi arasındaki farklar nelerdir?
DİSTRİBÜTÖR SATICI
• satıcı daha yüksek düzeyde
• Daha yüksek kar paylaşımı yüzdesi artı yüksek satış kotası Enjoys
• bayi ve müşteri hesaplarını izlemek için bir dağıtımcının yönetici hesabı edinin
• kendi alanlarında bayi atama İzin
• Tek seviye bayi
• Temel satış komisyonu yüzdesi ve düşük satış kotası
• kendi satış izlemek için bir dağıtıcının yönetici hesabı göz önüne alındığında
Nasıl bayinin uygunluğunu uygulamak belirlemek için?
DİSTRİBÜTÖR SATICI
• bayi dağıtım kanalı mevcut sahiptirler • Varolan bayi dağıtım kanalı
Şu anda yetkili bir FingerTec satıcısıyım, ayrıca otomatik olarak bir TimeTec bayisi olarak kalifiye miyim?

Evet. FingerTec Yetkili Bayisi olmak sizi bir TimeTec satıcısı yapar. Bununla birlikte, TimeTec sistemi için bir kayıt formunu doldurmanız ve TimeTec satıcınızı etkinleştirmek için satıcı sözleşmesinin hüküm ve koşullarını kabul etmeniz gerekecektir.

Bayi olduğum için sorumluluk nedir?

Mümkün olduğu kadar çok müşteri kayıt ve tüm sistem, eğitim kurmak devreye alma ve satış sonrası servis ediyor işlemek gerekir.

TimeTec Küresel Bayi Programı katılmak için asgari yatırım şartı var mıdır?

Evet, ancak yatırım minimum düzeydedir ve bizimle iş kurmak için mağaza kredisi olarak kullanılabilir. Ayrıntılar için info@timeteccloud.com adresinden bize e-posta gönderin.

Nasıl TimeTec Küresel Bayi Programı bir parçası olmak için?

Online başvuru sayfasına gidin http://www.timeteccloud.com/become_partner~~pobj , ortaklık türünü seçin, tüm gerekli bilgileri doldurmak ve online başvuru formu gönderin. Biz yükseltme veya inceledikten sonra Ortaklığı uygulaması sizin Tipi düşürülebilir. onaylandıktan sonra, her bayi 10 kullanıcı lisansı aktivasyonu ile ücretsiz demo hesabı verilecektir.

TimeTec Global Bayi Programı eğitime nasıl kaydolabilirsiniz?

Şuanda eğitim sağlamak; En Webinar oturumları için bize kayıt olabilir http://www.fingertec.com/webinar/timeteccloud/ . Ayrıca eğitim oturumu katılmak için müşterileri veya müşteri adayına davet edebilirsiniz. Şu anda, biz İngilizce tüm kursları. Daha fazla kitleye ulaşmak için, yerel dilde eğitim kursları için teşvik edilir ve aynı zamanda bizim semineri aracını kullanabilirsiniz. hiçbir zaman kendi Webinar oturumları kurmak için bizimle irtibat.

Yeni bir bayi olmak ilgim fakat FingerTec veya bulut çözümü satan herhangi bir tecrübem yok. Bana nasıl devam edeceğini söyleyebilir misin?

FingerTec ve TimeTec'i yeniyüyorsanız, Web Seminer oturumlarımızdan birine katılıp TimeTec uygulamasını öğrenmeniz ve deneme hesabınızı kullanmanız gerekecektir. 6 ay içinde aktif olmayan hesap otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. Bize kayıtlı olduğunuzda ekibimiz sizi takip edecektir.

Ben bir ortak olmak için bir Ortaklık Anlaşması imzalamak zorunda mı?

Evet. Başvurunuzu kabul sonra, size ortaklık hesabını etkinleştirmek için gerektiren bir e-posta alacaksınız. hesap etkinleştirerek, Ortaklık Anlaşması şartları ve koşulları üzerinde anlaşmaya zorunda kalacak.

TimeTec sonunda, 8 bulut çözümleri toplam başlatacak bir satıcı tüm uygulamaları otomatik olarak satma hakkı verilir?

Hayır sadece online başvuru formunu dolduruyor yaparken ilgilendiğiniz bulut çözümü için geçerlidir. Sizin için belirlenen satış kotası elde etmek için güven varsa tabii ki daha seçebilirler.

Bayilere herhangi bir yıllık satış kotası koyuyor musunuz?

Evet. Satış taahhütleri ülkeden ülkeye değişir ve farklı satıcı seviyeleri için. Daha fazla bilgi için, info@timeteccloud.com adresinden bize danışın.

Ülkemizdeki çevrimiçi soruları bize bildirir misiniz?

Her müşteri daha iyi bir yerel destek için bir bayi atanır. Bu nedenle, alınan yerel soruşturmaları yerel satıcısına iletiriz ve yalnızca kendi takdirimize bağlıdır.

satıcılara pazarlama desteği sağlamak TimeTec mu?

Evet. Daha fazla ayrıntı için lütfen Olay Sponsorluğu Programı'na başvurun.

TimeTec'in fiyat yapısı nedir ve kar marjım nedir?

Fiyatlandırmamız için lütfen aşağıdaki bağlantılara bakın.

TimeTec TA TimeTec Patrol
i-Neighbour EpiCamera

Tüm Bayiler% 30-50 kar marjı elde edecek. Lütfen kazanç marjınız konusunda satış departmanımıza danışın.

Şu anda FingerTec distribütörüm. TimeTec sisteminizde bayiler atayabilir miyim? Bayilerim TimeTec müşterilerinin bir kere üye olduktan sonra ne kadar kâr alabilirim?

Bir distribütör olarak, normalde kayıt yaptıran müşterilerinizden gelen doğrudan toplam faturadan% 45 marjın keyfini çıkarırsınız ve TimeTec sistemimiz, hesabınız altındaki bayileri kaydettirebileceğiniz ve onlardan% 10-15 oranında bir marjın tadını çıkarabileceğiniz iki satış seviyesine hitap etmektedir Toplam fatura. Bir distribütör olarak, satıcınıza TimeTec eğitimi vermeniz gerekir.

Ödemeler, bayinizle mi yoksa TimeTec aracılığıyla mı işlem görmelidir?

Sana kalmış. Müşteri bir çevrimiçi ödeme yapmayı seçerse, lisansların etkinliği gerçek zamanlı olacaktır, ancak müşteri çevrimdışı yöntemlerle ödeme yaparsa, tüm ödeme sürecinin temizlenmesi biraz zaman alacaktır çünkü Lisansları etkinleştirmeden önce sizden ödeme bekleyin. Daha fazla bilgi için lütfen Ödeme Politikamıza bakın.

TimeTec bulut hizmeti aboneliğini yerel para birimimizde satmak müsaade eder mi?

Evet, ancak lisansların yerel para birimi cinsinden satışı yalnızca çevrimdışı ödeme yöntemleri için kabul edilebilir. Müşterileriniz çevrimiçi abonelik için ödeme yaparsa, yalnızca ABD doları para birimi kabul edilebilir.

Müşterilerim sana ödeme yaptığında, payımı bana nasıl ödeyecektin?

Para yatırma işlemi tamamlandıktan sonra marjınızı hesabınıza aktaracağız. Komisyon süreci hakkında daha fazla bilgi için tıklayın .

I have already signed up for TimeTec dealer and have a dealer account. How can I create an invoice for my client in my dealer account?

Once you have logged in to your dealer account, go to Customer > List of Customers, click on Licences of your selected client.You will see your client’s active licence, scroll down to end of page and click on “Purchase TimeTec Series Licence”Under the Order Details, choose Subscriber if the invoice is paid directly by end user; or Dealer if it is paid by your company. Click Preview Order to proceed for payment.

How can I add payment for my client’s licence using the Store Credit in my dealer account?

In the licence order page, choose Dealer under the Order Details and fill in the licence units and Billing Cycle. Click Preview Order to proceed for payment.Select Offline Payment and click “Place Order”. In the next page, you will see the invoice with a few payment options at the end of page. Choose Store Credit and Checkout.Para transferi her zaman banka masraflarını içerir. Davada bu suçlamaları kim gerçekleştirecek?

Alım sonuna, banka ücretleri ve işlem ücretleri ödenir. Örneğin, müşteri bize doğrudan PayPal yoluyla ödeme yaparsa, banka ücretlerini alacağız.
Bununla birlikte, kar marjınızı hesabınızdan nakit olarak belirlediğinizde, banka masraflarını ödemeniz gerekir.

Müşterilerimin veya bayilerimin kayıtlarını nasıl takip edebilirim?

Bayi Hesabınız, tüm müşterilerinizin ve bayilerinizin kayıtlarını takip edebilmenizi sağlar. İstediğiniz zaman durumlarını kontrol etmek için giriş yapabilirsin.

Müşterilerim bana yerel para biriminde ödeme yaparsa, sana yerel para birimlerinde de ödeme yapmam gerekir mi?

Hayır. TimeTec'e yapılan tüm ödemeler ABD doları olmalıdır. Döviz işleminden kaynaklanan herhangi bir kazanç veya kayıp, tarafınıza aittir. Bu nedenle, müşterilerinize tahsil edilecek doğru döviz kurunu bulmaya dikkat edin.

Müşterilerim çevrimiçi olarak size doğrudan ödeme yaparsa, kazançımı ne zaman ve nasıl nakit alabilirim?

Kazanılan toplam komisyon için istediğiniz zaman giriş yapabilir ve hesabınızı kontrol edebilir ve PayPal hesabıyla istediğiniz zaman bakiyenizdeki herhangi bir miktarı nakde çevirebilir veya FingerTec siparişinizi bizden dengelemek için kullanabilirsiniz.

Sizinle çevrimiçi işlem yapmak için bir PayPal hesabım olması gerekiyor mu?

Ülkenizde hizmet sunulmuyorsa, kolaylık olması için bir Paypal hesabınız olması kesinlikle önerilir; Bize ödeme yapmak için başka bir seçenek ayarlayabilirsiniz.

Müşterilere daha uzun vadeli abonelik için belirli bir yüzdelik indirim yaparsanız kazançlarımı etkiler mi?

Evet. Kâr paylaşma marjınız her zaman müşterilerin toplam faturalandırmasına dayanır.

Müşterim bir yıllık faturalandırma döngüsüne abone olursa, kar paylaşımımı tam olarak alabilir miyim?

Evet. Müşteriniz ödemelerini tamamladıktan sonra daima payınızı alacaksınız.

TimeTec çözümü ile bazı donanımları paketlemek istiyorum. TimeTec'in sunduğu ek ürünler veya araçlar var mı?

Evet yaparız. TimeTec çözümlerine uygulanabilir çeşitli IoT cihazları sunuyoruz, lütfen aşağıdakilere bakın:

TimeTec TA i-Neighbour  
• Biometric Reader • Smart Card Reader • Smart Lock ML-10B
• Beacon • Siren Kit • Smart LPR
• NFC Tag (TimeTec Patrol ile de uyumludur) • Lift Control Panel BLE-16 • Smart Reader H2b
  • BLE-2 • Wireless Alarm System
  • Smart IP Camera • Smart Turnstile

Donanım, TimeTec satışlarından ayrı olarak faturalandırılmalıdır, ancak müşteri sizinle ödeme yapmayı seçerse, toplam faturanıza hem donanım hem de TimeTec abonelik ücreti ekleyebilirsiniz. Sorularınız için lütfen info@timeteccloud.com adresinden Satış ekibimizle iletişime geçin.

Donanımı nasıl gönderirsiniz? Sevkıyat ayarlayacak mısın, yoksa kendi başıma karar vereceğim mi?

Sevkıyatı kendiniz ayarlayabilir veya Satış ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Nakliye ile ilgili tüm masrafların tüm vergiler dahil olmak üzere sizden sorumlu olabileceğini lütfen unutmayın.

TimeTec abone bazında çalıştığı için; Müşterilerime donanım kiralama da teklif edebilir miyim?

Evet, bunu yapabilirsiniz, ancak TimeTec size herhangi bir kiralama hizmeti sunmayacaktır. TimeTec ile olan ilişkiniz tam satış olarak kalacaktır.

Daha fazla sorularınız mı var? Tıklayın burada sormak için.