نمایدگی فروش جهانی
FAQs
چگونه بسیاری از سطوح نمایندگی فروش در TimeTec فروش سیستم جهانی وجود دارد؟

برنامه نماینده فروش TimeTec جهانی دارای دو سطح نمایندگی فروش.
1.Distributor 2.Dealer

تفاوت های بین توزیع کننده و فروشنده ها چه هستند؟
DISTRIBUTOR دلال
• سطح بالاتر از فروشنده
• لذت سود درصد باالتری به علاوه یک سهمیه فروش بالاتر
• اخذ حساب مدیر یک توزیع کننده برای نظارت بر فروشنده و مشتری حساب
• مجاز به تعیین فروشندگان در مناطق خود
• نمایندگی فروش سطح تنها
• پایه درصد کمیسیون فروش و خرید و فروش کمتر سهمیه
• با توجه به حساب مدیر یک فروشنده برای نظارت بر فروش خود
چگونه برای تعیین واجد شرایط بودن نمایندگی فروش به اعمال می شود؟
DISTRIBUTOR دلال
• دارای کانال توزیع موجود نمایندگی فروش • هیچ کانال توزیع نمایندگی فروش موجود
من در حال حاضر هستم نمایندگی فروش FingerTec در مجاز، به طور خودکار واجد شرایط به عنوان نماینده ی فروش TimeTec نیز هستم؟

بله. به عنوان یک FingerTec در مجاز نمایندگی باعث می شود شما به یک نمایندگی فروش TimeTec بلافاصله. با این حال، شما هنوز هم باید برای پر کردن فرم ثبت نام در سیستم TimeTec، و شرایط و ضوابط شرایط نمایندگی فروش برای فعال resellership TimeTec خود قبول کنید.

مسئولیت من به عنوان نماینده ی فروش چیست؟

شما باید برای ثبت نام به عنوان بسیاری از مشتریان که ممکن است و رسیدگی به تمام سیستم راه اندازی، آموزش، راه اندازی و خدمات پس از فروش.

مورد نیاز سرمایه گذاری حداقل برای پیوستن به برنامه TimeTec جهانی نماینده ی فروش وجود دارد؟

بله، با این حال سرمایه گذاری حداقل است و می تواند به عنوان اعتبار فروشگاه برای شروع کسب و کار با ما استفاده شود. برای جزئیات بیشتر به ما info@timeteccloud.com ایمیل بزنید.

چگونه می شود بخشی از فروش سیستم TimeTec جهانی؟

رفتن به صفحه نرم افزار آنلاین در http://www.timeteccloud.com/become_partner ، نوع مشارکت را انتخاب کنید، را پر کنید تا تمام اطلاعات مورد نیاز و ارسال فرم درخواست آنلاین. ما ممکن است ارتقا یا تنزل نوع خود درخواست شراکت پس از بررسی. پس از تصویب، هر نمایندگی فروش خواهد شد یک حساب آزمایشی رایگان با فعال شدن 10 مجوز کاربر داده شده است.

نحوه ثبت نام برای آموزش در فروش سیستم TimeTec جهانی؟

ما آموزش آنلاین ارائه می دهیم. می توانید برای جلسات آموزش فروش در https://www.timeteccloud.com/reseller_training با ما ثبت نام کنید . همچنین می توانید از مشتریان یا مشتریان احتمالی خود دعوت کنید تا به جلسه آموزش بپیوندند. در حال حاضر ، ما همه دوره ها را به زبان انگلیسی انجام می دهیم. برای جلب مخاطبان بیشتر ، شما را به انجام دوره های آموزشی به زبان محلی خود تشویق می کنند و همچنین می توانید از ابزار وبینار ما استفاده کنید. با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان جلسات آموزشی خود را تنظیم کنید.

من علاقه مند به یک فروشنده جدید هستم اما من هیچ تجربه در زمینه فروش راه حل FingerTec در و یا ابر ندارد. می توانید به من در مورد چگونگی ادامه توصیه می کنید؟

اگر شما تازه به FingerTec در و TimeTec هستند، شما نیاز به یادگیری برنامه TimeTec با حضور در یکی از جلسات وبینار ما و استفاده از حساب آزمایشی. حساب این است که ظرف 6 ماه فعال خواهد شد به صورت خودکار غیر فعال است. تیم ما به دنبال خواهد داشت تا با شما هنگامی که شما با ما ثبت نام.

آیا من باید به امضای توافقنامه همکاری برای تبدیل شدن به یک شریک؟

بله. زمانی که ما درخواست خود را پذیرفته، شما یک ایمیل که نیاز شما را به فعال شدن حساب مشارکت خود را دریافت خواهید کرد. با فعال کردن حساب، شما باید برای در شرایط و ضوابط توافقنامه همکاری به توافق برسند.

TimeTec در نهایت راه اندازی خواهد شد در مجموع راه حل های 8 ابر، یک نمایندگی فروش به طور خودکار با توجه به حق فروش تمام برنامه های کاربردی؟

خیر. تنها راه حل ابر که شما علاقه مند در زمانی که شما پر کردن فرم درخواست آنلاین هستید اعمال می شود. البته شما می توانید برای اطلاعات بیشتر انتخاب کردن اگر شما اعتماد به نفس برای رسیدن به سهمیه فروش مجموعه برای شما.

هنوز هر سهمیه فروش سالانه در نمایندگان فروش شما تحمیل می کنند؟

بله. تعهدات فروش از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، و برای سطوح مختلف نمایندگی فروش. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با ما در مشورت info@timeteccloud.com .

دوست شما مراجعه سوالات آنلاین از کشور ما به ما؟

هر مشتری می تواند به یکی نمایندگی فروش برای پشتیبانی محلی بهتر می شود. از این رو، ما هر گونه پرسش و محلی برای نمایندگی فروش محلی منتقل می کند و آن است که تنها در اختیار ما.

آیا TimeTec ارائه پشتیبانی بازاریابی به نمایندگان فروش؟

بله. لطفا به برنامه حمایت رویداد برای جزئیات بیشتر.

ساختار قیمت TimeTec چیست و چه حاشیه سود من است؟

لطفا به لینک های زیر برای قیمت گذاری ما مراجعه کنید.

TimeTec TA TimeTec Patrol
i-Neighbour EpiCamera

همه فروشندگان از سود 20-40٪ بهره مند خواهند شد. لطفا در مورد حاشیه درآمد خود با واحد فروش ما مشورت کنید.

من در حال حاضر هستم توزیع FingerTec در خود را. آیا من می توانم در نمایندگی مجاز و سیستم TimeTec خود را منصوب؟ و چقدر سود را یک بار نمایندگی های من ثبت نام برخی از مشتریان TimeTec دریافت کنم؟

به عنوان یک توزیع کننده ، شما معمولاً 40٪ از هزینه کامل صورتحساب مستقیم از مشتریان ثبت نام مستقیم خود بهره مند می شوید و سیستم TimeTec ما تا دو سطح فروش را شامل می شود که می توانید نمایندگی ها را در حساب خود ثبت کنید و از 10-15٪ حاشیه آنها استفاده کنید. صورتحساب کل به عنوان یک توزیع کننده ، شما نیاز به ارائه آموزش TimeTec به فروشنده خود دارید.

چگونه باید پرداخت معامله می شود، از طریق نمایندگی فروش و یا از طریق TimeTec؟

این به شما است. در صورتی که مشتری را به انجام پرداخت آنلاین، با فعال شدن این مجوز را در زمان واقعی، با این حال، اگر مشتری از طریق شما می پردازد از طریق روش های آفلاین، آن را در حالی که برای روند پرداخت طیف پاک می شود چرا که ما به نیاز منتظر پرداخت از شما قبل از ما می تواند مجوز را فعال کنید. لطفا به ما مراجعه کنید به سیاست پرداخت برای اطلاعات بیشتر.

آیا جایز است به فروش اشتراک سرویس ابری TimeTec در ارز محلی ما؟

بله، اما فروش مجوز در ارز محلی تنها برای روش های پرداخت آنلاین قابل قبول است. اگر مشتریان خود را برای اشتراک آنلاین پرداخت، فقط USD ارز قابل قبول است.

هنگامی که مشتریان من را ساخته اند پرداخت به شما، چگونه می خواهید حاشیه من بازپرداخت به من؟

ما حاشیه خود را به حساب کاربری خود اعتبار خواهد شد پس از انتقال پاک شده است. کلیک کنید اینجا برای اطلاعات بیشتر به کمیسیون.

I have already signed up for TimeTec dealer and have a dealer account. How can I create an invoice for my client in my dealer account?

Once you have logged in to your dealer account, go to Customer > List of Customers, click on Licences of your selected client.You will see your client’s active licence, scroll down to end of page and click on “Purchase TimeTec Series Licence”Under the Order Details, choose Subscriber if the invoice is paid directly by end user; or Dealer if it is paid by your company. Click Preview Order to proceed for payment.

How can I add payment for my client’s licence using the Store Credit in my dealer account?

In the licence order page, choose Dealer under the Order Details and fill in the licence units and Billing Cycle. Click Preview Order to proceed for payment.Select Offline Payment and click “Place Order”. In the next page, you will see the invoice with a few payment options at the end of page. Choose Store Credit and Checkout.انتقال پول همیشه شامل هزینه های بانکی. چه کسی خواهد شد تحمل اتهامات در این مورد؟

در پایان دریافت خواهد هزینه های بانکی و هزینه های معامله داشته باشد. برای مثال، اگر مشتری به طور مستقیم می پردازد به ما از طریق پی پال، ما اتهامات بانک جذب می کند.
با این حال، هنگامی که شما پول نقد از حاشیه سود خود را از حساب خود را، شما را مجبور به تحمل هزینه های بانکی است.

چگونه می توانم پیگیری از مشتریان من یا نمایندگی مجاز و فروش سوابق نگه دارید؟

حساب نمایندگی فروش خود را به شما را قادر می سازد برای پیگیری همه مشتریان خود را و سوابق نمایندگی مجاز و فروش. شما نمیتوانید ورود به بررسی وضعیت آنها در هر زمان شما می خواهید.

اگر مشتریان من من در ارز محلی پرداخت می شود، باید باشم پرداخت شما در ارز محلی بیش از حد؟

شماره تمام پرداخت شده به TimeTec باید به دلار آمریکا باشد. هرگونه سود و زیان با توجه به نرخ ارز باید توسط شما به عهده. از این رو، مطمئن شوید که شما پیدا کردن نرخ ارز به سمت راست به مشتریان خود عنوان شده است.

اگر مشتریان من به طور مستقیم پرداخت شما را آنلاین، چه وقت و چگونه باید پول نقد از درآمد من؟

شما می توانید وارد شوید و بررسی کنید که حساب خود را در هر زمان برای کمیسیون کل است که شما به دست آورده اند، و پول نقد هر مقدار در تعادل خود را در هر زمان از طریق پی پال حساب و یا شما می توانید آن را جبران سفارش FingerTec در خود را از ما استفاده کنید.

آیا من نیاز به یک حساب پی پال برای انجام هر گونه معاملات آنلاین با شما؟

شما به شدت تشویق به حساب پی پال برای راحتی، مگر اینکه این سرویس در کشور شما ارائه شده است. شما ممکن است گزینه های دیگر را به پرداخت به ما ترتیب.

شما دادن یک درصد تخفیف خاصی را برای مدت طولانی تری از اشتراک به مشتریان، درآمد من می آن تاثیر می گذارد؟

بله. حاشیه به اشتراک گذاری سود خود را همیشه در صدور صورت حساب کل مشتریان است.

اگر مشتری من مشترک به یک چرخه صدور صورت حساب یک سال، من به اشتراک گذاری سود من در کامل دریافت کنید؟

بله. شما همیشه سهم خود را دریافت کنید به طور کامل یک بار مشتری خود را به اتمام پرداخت خود را.

من می خواهم به بسته نرم افزاری برخی از سخت افزار با محلول TimeTec. آیا محصولات اضافی یا ابزارهای TimeTec ارائه وجود دارد؟

بله ما انجام میدهیم. پیشنهاد ما چندین دستگاه اینترنت اشیا قابل اجرا به راه حل TimeTec، لطفا به موارد زیر اشاره داشته باشد:

TimeTec TA i-Neighbour  
• Biometric Reader • Smart Card Reader • Smart Lock ML-10B
• Beacon • Siren Kit • Smart LPR
• NFC Tag (همچنین با TimeTec گشت سازگار) • Lift Control Panel BLE-16 • Smart Reader H2b
  • BLE-2 • Wireless Alarm System
  • Smart IP Camera • Smart Turnstile

سخت افزار باید به طور جداگانه از فروش TimeTec صورتحساب، اما اگر یک را انتخاب مشتری از طریق شما پرداخت، شما می تواند شامل هر دو سخت افزار و هزینه اشتراک TimeTec به صدور صورت حساب خود را در کل. لطفا تیم فروش ما در تماس info@timeteccloud.com برای هر گونه سوال.

چگونه می توانم از سخت افزار شما ارسال کنم؟ آیا حمل و نقل شما ترتیب یا من باید به آن ترتیب در خود من؟

شما هم می توانید ترتیب حمل و نقل توسط خودتان و یا برقراری ارتباط با تیم فروش ما. لطفا توجه داشته باشید که شما مسئول همه اتهامات مربوط به حمل و نقل، شامل تمام مالیات خواهد بود.

از آنجا که TimeTec عمل بر اساس اشتراک؛ می تواند همچنین اجاره سخت افزار را به مشتریان ارائه دهد؟

بله شما ممکن است این کار را انجام، اما TimeTec نمی خواهد شما هر گونه خدمات اجاره ارائه دهد. خرید و فروش خود را با TimeTec را به عنوان یک اساس فروش آشکار باقی می ماند.

سوالات بیشتر؟ کلیک کنید اینجا بپرسید.