TimeTec Bayi Olay Sponsorluk Programı
 
  Başvuru Formu     Olay Raporu Formu
TimeTec Bayi için iyi haber! Eğer etkinliklerde TimeTec ürünlerini tanıtmak istiyorsanız, size TimeTec Computing TimeTec Olay Sponsorluk başvurusu için bekliyoruz. olaylar Bu program tüm dünyadaki TimeTec satıcılara açıktır vb yerel sergiler, seminerler, çalıştaylar, satış eğitimleri olmalı ve olabilir. Birlikte çalışmak ülke TimeTec bulut çözümleri tanıtmak ve meyvelerini edelim.
Şartlar ve koşullar
1. Başvuru online başvuru formunu doldurarak olay öncesinde bize 2 ay teslim edilmelidir.
2. Resmi onay sonuç, teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içinde size gönderilecektir.
3. Onay ve sponsorluk miktarı TimeTec Computing takdirine sadece vardır.
4. Sponsorluk etkinliğinizin toplam maliyeti% 50 kadar sınırlıdır.
5. TimeTec Bilgisayar markanın imajını korumak için olay sırasında görüntülenen TimeTec ürünlerinin sunumunu dikte etme hakkına sahiptir.
6. Verilen sponsorluk (nakit olarak iyi) Parasal form veya TimeTec abonelik kredilerinde ise, başvuru sahibi olaydan sonra 14 gün içinde çevrimiçi Olay Raporu Formu doldurmak zorundadır.
7. Verilen süre içinde olay Raporu Formu ibraz edilmemesi, TimeTec Bilgisayar sponsorluk iptal etmek hakkına sahiptir.
8. başvuranın şirkete transfer olacağı onaylı sponsorluk miktarı Olay Raporu Formu aldıktan sonra 14 gün içinde hesap yetkili.
9. sponsorluk TimeTec Abonelik Kredi formunda ise, başvuru onay tarihinden itibaren 12 ay içinde kullanabilir. Son kullanma tarihinden sonra kullanılmamış kredi kullanıldığında veya paraya çevrilebilir edilemez.
10. Böyle broşür, kitapçık, hediyelik eşya ve vb gibi tüm sponsor pazarlama materyalleri başvuru sevk edilecektir ve malzemelerin nakliye maliyeti başvuru sahibi tarafından karşılanır.
11. Tüm kararlar kesindir ve temyiz edilemez.