TimeTec - Cloud Solutions for Smart City
Kullanım Şartları

TimeTec sadece onları sadece bu amaçlar için de kullanılıyor olabilir TimeTec ve ürünleri ve teknolojileri ve bu bilgilerin hakkında bilgi almak için internet kullanıcılarının bu Sitedeki bilgiler ve malzeme sağlar. erişim şartları ve koşulları bu Şartlar belirtilen, TimeTec hibeler size münhasır olmayan, devredilemez, sınırlı hak tabi olarak, kullanmak ve bu site ve bu Sitede yer alan materyallerin görüntüler. yazdırmak veya bu Site'deki malzemelerin bir kopyasını yaparsanız, tüm telif hakkı ve böyle bir kopya orijinal malzemelerde bulunan diğer mülkiyet bildirimlerini korumak gerekir. Eğer herhangi bir şekilde bu Sitedeki malzemeleri değiştiremezsiniz.

Sen sadece yasal amaçlar için TimeTec web sitesini kullanmak için kabul ve, haklarını ihlal kısıtlamak veya TIMETEC web sitesinin başkasının 'ın kullanımı inhibe olmayan yollarla.

TimeTec 'ın web sitesine bağlantı Herkes okuyabilir ve aşağıdaki prensiplere ve tüm yasalara uymak zorundadır. Sen

• Bu TimeTec ima olmayabilir sizin veya ürünlerini onayladığını edilir;
• TimeTec ile ilişkisini yanlış olmayabilir;
• TimeTec ürün veya teknoloji hakkında yanlış bilgi sunmak olmayabilir;
• TimeTec izni olmadan TimeTec logosunu ya da diğer TimeTec markaları kullanamazsınız.

Ilgili veya TimeTec sistemleri, ürün ve hizmetleri (ya da parti ürün ve hizmetler üçüncü) ile ilgili bilgi, isimler, resimler, logolar ve ikonlar da dahil olmak üzere TIMETEC web sitesi içeriği, "olduğu gibi " sağlanan ve bir on bir belirli bir amaç, ihlal, uyumluluk, güvenlik ve doğruluk için tatmin edici kalite, uygunluk zımni garantileri dahil hiçbir temsilleri ya da herhangi bir garanti olmadan "olduğu gibi mevcut " temeli. TIMETEC web sitesinin içeriği haber ve özellikle içeriğin varlığı garanti edilmez verilmeksizin değiştirilebilir tabidir.

Hiçbir koşul altında TIMETEC (örneğin kayıplar, öngörülebilir öngörülen bilinen ya da başka olup olmadığını) Aşağıdaki kayıp veya zarar herhangi bir sorumlu olacaktır: Verilerin (a) kayıp; (b) gelir veya beklenen kar kaybı; (c) iş kaybı; (d) fırsat kaybı; (e) itibar iyi niyet ya da yaralanma kaybı; üçüncü şahıslar tarafından uğradığı (f) kayıplar; veya (g) TIMETEC web sitesi ve bilgilerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir dolaylı sonuçsal, özel veya örnek hasarlar ne olursa olsun eylem formunun bunun içeriyordu.

TIMETEC web sitesi diğer üçüncü taraf web sitelerine link verebilir. TIMETEC üçüncü taraf web siteleri üzerinde hiçbir kontrole sahip ve bunları ilgili herhangi bir iddiada veya vermez.


çevrimiçi Uyarı

Çevrimiçi İçerik Yasal Uyarı
Bu web sitesinde online politikaları ve benzeri kaynaklar dahil tüm içerikler yayınlandıkları tarihte konularda FingerTec en son görünüm ve görüş temsil ediyor. FingerTec gerektiren sürekli değişen pazar durumları, müşterilerimiz ve satıcılar ile ilişkilerimizi geliştirmek için buna yanıt olarak, belgeler yasal olarak bağlayıcı güvencelere olarak anlaşılmaktadır edilmemelidir. Bunun yerine, onlar ara sıra değişiklik gerektiren uyarlanabilir belgeler olarak görülmelidir. Aynı notta, FingerTec ayrıca yayınlanmıştır sonra bu belgelerin tüm bilgilerin güncellenmiş her zaman herhangi bir yanlışlık içeren veya olmayacak garanti konumunda değildir. Tüm bu belgeler sadece bilgi amaçlı üretilmektedir. Bunun gibi, FingerTec bu belgeleri yayınlayarak veya tüm bu belgelerde yer alan bilgilerle ilgili, zımni veya yasal, garanti ifade etmez.

Değişiklikler, ekleme veya silme
TimeTec vesilesiyle, bu web sitesinde, online politikaları ya da benzeri belgelerden herhangi değiştirmek eklemek veya bu belgelerin herhangi terimleri kaldırmak veya kaldırmak veya herhangi bir zamanda, tamamen bu tür belgeleri kesebilir. Bu tür değişiklikler yapma üzerine, varsa, bu web sitesinde revize belgeleri yayınlayacak ve buna göre onlara yayın tarihini revize edecek, ama biz sizin için başka bir bildirim sunmakla yükümlü değildir. Arada onların durumları hakkında haberdar olmak için durumun ilgili tüm çevrimiçi politikaları ve benzeri belgeleri kontrol etmeniz önerilir.

Panik Düğmesi Özelliği Üzerine
TimeTec Patrol uygulamasındaki bu özellik, tehlikeli durumla ilgili acil durum bağlantılarını bildirmek için meşru acil durumlar için panik bir düğme olarak işlev görür. Şakalar, espriler veya yanlış alarmlar için kullanılamaz. TIMETEC, ACİL DURUMLARDAN ALINMIŞ VEYA ALMAYAN HERHANGİ BİR EYLEM İÇİN SORUYTUZ. TIMETEC VE LİSANSÖRLERİ, KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN VEYA KAZANÇ KAYBINDAN KAYBINAN KAYBININ KAYBINDAN KAYBININ KULLANILMASINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYSIZ, ÖZEL, ARIZİ, NEDENE, ÖRNEKLİ, EKSTRASYONA İLİŞKİN VEYA CEZAİ ZARARLARDAN HİÇBİR ZARAR SORUMLU DEĞİLDİR. , SİTE / PANİK DÜĞMENİN ÖZELLİĞİNE UYGUNLUĞU, UYGUNLUĞUNU VEYA UYGUNLUĞUMUZ.

Son Güncelleme: 7/12/2017