TimeTec - Cloud Solutions for Smart City
شرایط استفاده

TimeTec اطلاعات و مواد فراهم می کند در این سایت به کاربران اینترنت تنها برای آنها را به دریافت اطلاعات در مورد TimeTec و محصولات و فن آوری آن و از جمله اطلاعات ممکن است تنها برای این اهداف استفاده می شود. منوط به شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد ذکر شده، کمک های مالی TimeTec شما غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، حق محدود به دسترسی، استفاده و نمایش در سایت ها و مواد در این سایت. اگر شما و یا چاپ یک کپی از مواد را در این سایت، شما باید تمام کپی رایت و دیگر اعلامیه های اختصاصی موجود در مواد اصلی در هر نسخه را حفظ کنید. شما ممکن است مواد در این سایت به هیچ وجه تغییر نمی کند.

شما توافق می کنید به استفاده از وب سایت TimeTec فقط برای مقاصد قانونی، و در راه است که از حقوق تجاوز نیست، محدود، و یا مهار هر کس دیگری 's با استفاده از وب سایت TIMETEC.

هر کسی لینک دادن به وب سایت TimeTec 'ها باید بخوانید و مطابق با دستورالعمل های زیر را و همه قوانین قابل اجرا است. شما

• ممکن است که TimeTec معنا نیست این است که شما و یا محصولات خود را تایید.
• ممکن است ارتباط آن با TimeTec نادرست جلوه ندهید.
• ممکن است اطلاعات نادرست در مورد محصولات TimeTec و یا فن آوری در حال حاضر است.
• ممکن است به آرم TimeTec و یا دیگر علائم تجاری TimeTec بدون کسب اجازه از TimeTec استفاده نمی کند.

محتوای وب سایت TIMETEC، از جمله اطلاعات، نام، تصاویر، عکس ها، آرم و آیکون های مورد یا مربوط به سیستم TimeTec، محصولات و خدمات خود را (و یا تا سوم محصولات و خدمات Party)، ارائه شده است "است " و در "به عنوان در دسترس " اساس بدون هیچ گونه تضمینی یا هر نوع گارانتی، از جمله ضمانت ضمنی از کیفیت رضایت بخش، تناسب اندام برای یک هدف خاص، عدم تخلف، سازگاری، امنیت و دقت. محتوای وب سایت TIMETEC موضوع است بدون اطلاع قبلی تغییر و حضور محتوای خاص تضمین شده نیست.

تحت هیچ شرایطی TIMETEC قبال هر گونه ضرر و زیان از زیر یا آسیب (که آیا چنین زیان، پیش بینی شد قابل پیش بینی، شناخته شده است، و یا در غیر این صورت): (الف) از دست دادن داده ها؛ (ب) از دست دادن درآمد یا پیش بینی سود؛ (ج) از دست دادن کسب و کار؛ (د) از دست دادن فرصت. (ه) دست دادن حسن نیت و یا صدمه به شهرت؛ (ج) زیان های وارده اشخاص ثالث؛ یا (G) هر گونه خسارت غیر مستقیم، مهم، خاص و یا نمونه ناشی از استفاده از وب سایت TIMETEC و اطلاعات موجود بر آن صرف نظر از شکل از عمل است.

وب سایت TIMETEC ممکن است به سایر وب سایت های شخص ثالث را لینک کنید. TIMETEC هیچ کنترلی بر وب سایت های شخص ثالث و باعث می شود هیچ ادعا و یا نمایندگی مورد آنها.


سلب مسئولیت آنلاین

محتویات آنلاین سلب مسئولیت
همه مطالب موجود در سیاست های آنلاین و منابع مشابه در این وب سایت مظهر نمایش اخیر FingerTec در و نظر در مورد مسائل در تاریخ آنها منتشر شده. به عنوان شرایط بازار همواره در حال تغییر، که نیاز به FingerTec در به پاسخ بر این اساس به منظور افزایش روابط ما با مشتریان و نمایندگان فروش ما، اسناد باید به عنوان تضمین قانونی الزام آور استنباط نمی شود. در عوض، آنها باید به عنوان اسناد و سازگار هستند که نیاز به اصلاح گاه به گاه مشاهده شده است. در توجه داشته باشید همان، FingerTec در نیز در موقعیتی نیست که به تضمین کند که تمامی اطلاعات در اسناد دارای هیچ گونه عدم دقت و یا همیشه به روز بعد از آنها می شوند. همه این اسناد صرفا برای مقاصد اطلاعات تولید شده است. به این ترتیب، FingerTec در تضمین نمی کند، صریح، ضمنی، یا قانونی، با ارسال آن اسناد و یا در مورد اطلاعات موجود در آن اسناد.

تغییرات، اضافه و یا حذف
TimeTec ممکن است در مواردی تغییر هر یک از سیاست های آنلاین خود و یا اسناد مشابه در این وب سایت، اضافه کردن و یا حذف هر لحاظ مانند اسناد، و یا حذف و یا قطع این اسناد به طور کامل، در هر زمان. پس از ساخت چنین تغییراتی، در صورت وجود، ما را به اسناد تجدید نظر به این وب سایت منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار را بر روی آنها بر این اساس تجدید نظر است، اما ما موظف به ارائه هر گونه اطلاع قبلی این به شما. توصیه می شود که شما تمام سیاست های آنلاین و اسناد مشابه مربوط به شما وضعیت گاهی اوقات در مورد وضعیت خود را به روز می شود تیک بزنید.

در ویژگی دکمه Panic
این ویژگی در برنامه TimeTec Patrol در نظر گرفته شده است به عنوان یک دکمه وحشت برای شرایط اضطراری قانونی برای اطلاع رسانی تماس اضطراری در وضعیت دشوار است. این نباید برای شوخی ها، جوک ها یا آلارم های دروغین استفاده شود. TIMETEC مسئولیتی در قبال هر گونه اقداماتی که توسط تماس های اضطراری انجام می شود یا نه انجام نمی پذیرد. TIMETEC و LICENSORERS آن مسئولیت هر گونه عوارض مستقیم، غیر مستقیم، غیرمستقیم، غیرمعقول، غیرمستقیم، صریح، غیرقانونی، یا جبران خساره از هر نوع، از جمله درآمد ناشی از درآمد و یا سود ناشی از استفاده، که ناشی از استفاده از ، دسترسی به، و یا عدم استفاده از ویژگی سایت / PANIC دکمه.

اخرین به روز رسانی: 7/12/2017