Küresel Bayi Programı
Hızlı Satış sonuçlandırılması
Destek Maliyeti azaltmak
Tekrarlanan Kar alın

TimeTec Küresel Bayi Programı
TimeTec Küresel Bayi Programı, satıcılar Bulut computing trendi binmek ve büyüme için büyük bir fırsat kucaklamak yardımcı olan iyi uyarlanmış etkili programına hoş geldiniz. Program net hedefler ile kısa ve basittir; hiçbir zaman satış sonuçlandırmak için, ve bir daha karlı çalışması için destek maliyetini azaltmak için. Eğer 8 bulut uygulamalarından ihtiyacınız olan tüm kaynakları almak ve TimeTec yerine getirmek ve ödüllendirici ile ilgisi yapmak.
1 TimeTec fizibilite çalışması yürütmek için zaman bol miktarda sağlayarak, potansiyel müşterilere no-yükümlülük 30 gün ücretsiz deneme imkanı sunar bol ücretsiz deneme süresi.
2 Her müşteri, çekmek ve onlara güven sağlamak ve sonunda sizin için satış başlatmak için bir strateji yaşam için bazı ücretsiz lisans alır.
3 Bir bayi platformu ve bir tek oturum açma müşterilerinizin hesapları, durumları izlenmesi ve yönetimi için farklı TimeTec uygulamalar için orta ve ayrıca tek seferde kazanç ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.
4 Büyük veri analizi senin topraklarında ürün ve satış geliştirme analitik değerlendirmeleri vermek için kullanılabilir.
5 Sunum kitleri, örnek önerileri vb gibi profesyonel görünümlü satış ve pazarlama malzemeleri online erişebilirsiniz TimeTec pazarlama kaynak merkezinde hazır.
6 Güçlü destek platformu müşterilerinize sürdürmek ve destek maliyetlerini ortadan kaldırmak için ek bir maliyet olmaksızın e-öğrenme, web seminerleri, teknik sorun giderme ipuçları, 24/7/365 teknik destek, ve daha bir çok ile yedeklemek için.
7 İngilizce, Arapça, Çince, daha Endonezya Japonca, İspanyolca ve birçok dünya çapında farklı dil tercihlerine hitap içeren geniş dilli fırsat.
8 Otomatik çöpçatanlık platformu bölgede potansiyel müşteriler ile bağlamak için tasarlanmıştır.
9 Satış takip size yardımcı ve satış maliyetini düşürebilir Otomatik mailler sistemi.
eklenen Avantajları
Gelir getirici bile sen uyurken
30 - 50% ve yaşam boyu kar paylaşımı
Tekrarlanan abonelik satış
Ön Ödemeli şartlar ve kötü borç olmaması
destek kolay
Uygun Programı Başvuru sahipleri
BT şirketleri
Işgücü yönetim sistemi sağlayıcıları
Güvenlik ürünleri satıcıları
ekstra para istiyor Bireysel ajanlar
Nasıl TimeTec Bayi olmak için?
Ziyaret etmek , ilgilendiğiniz TimeTec Suite A veya Suite B bulut uygulamalarını (veya her ikisini) seçin. Çevrimiçi ortak programı formunu doldurun ve gönderin
Kullanıcı hesabını oluşturun ve çözümleri öğrenmek için e-Öğrenim ve Sihirbaz materyallerimizle kendi kendine öğrenim kurslarımıza kaydolun
Ziyaret ve satış ve pazarlama size yardımcı olmak için elimizden Pazarlama Resource Center dokunun
Bulut işini kurmak ve TimeTec Küresel Bayi Programı yararlarını
TimeTec Bulut Çözümleri
süit A
Zaman ve Seyirci Yönetim Sistemi
Çalışan İzin Yönetim Sistemi
Güvenlik Tur Yönetim Sistemi
Yetenek İşe Alım Sistemi
Akıllı Erişim Kontrol Sistemi
süit B
Akıllı Erişim Kontrol Sistemi
Akıllı Konut Topluluğu
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
Akıllı Ofis ve Ev Güvenliği
Bulut Gözetleme Sistemi
Bayi SSS
Bir Bayi olmak
Etkinlik Sponsorluğu
Bizim Webinar katıl
Bizimle konuş
Pazarlama materyalleri