Environmental Footprint
biz gaz, kömür veya petrol gibi fosil yakıtları yakmak her zaman, karbondioksit atmosfere salınır. ölçmek için kolay biz sorumlu direkt karbon emisyonları bulunmaktadır. Bu gaz ve bizim evlerde kullandığımız elektrik miktarını, benzin veya dizel miktarı biz bizim arabada yanık ve biz almak uçuş sayısını ve mesafesini içerir. Karbon Hesabı bize bu doğrudan emisyonları ölçmek yardımcı olacak bir araçtır.

TimeTec, sürekli daha da ürünlerimizin çevre üzerindeki etkilerini azaltmak için yollar arıyoruz 're.

online alışveriş daha çevre doğal geleneksel perakendecilik yöntemlerden daha dostudur açıklamak bazı çalışma raporları varken, TimeTec sürekli online iş operasyonlarını yürütmek ve sonuçta aynı hedefe ulaşmak anlamına gelir ile tüm kaynaklarımızı sunmak için ekstra çaba alıyor.

 
Karbon Hesabı düşürülmesi
 
TimeTec ilk markamız için ileri iki temel hedefi ayarlamak bayilerimize daha kolay ürünlerimizi pazara yardımcı olmaktır, ve ikinci, onları teknik destek olan bağımlılıklarını azaltmaya yardımcı olmaktır etti.

ağır Bizim olağanüstü çevrimiçi kaynaklar planı ile döşenmiş Bu hedefler, başarı ve müthiş yılda dünya çapında sağlayıcıları yollarda gereksiz satış ziyaretleri veya teknik seyahate azalttı. Tüm gerekli kaynakları kolayca kapsamlı online eğitim materyalleri ve ulaşım maliyetlerinin azaltılması müşterilerine ve bayilerine yararlı olduğu kanıtlanmıştır teknik ipuçları da dahil olmak üzere, web üzerinde erişilebilir.

Bunun yanı sıra, ürünlerimiz sadece düşük enerji tüketimi için tasarlanmış değildir; biz de uzaktan iletişimini geliştirmek ve uzun mesafeli teknik destek sağlamak için web özellikli teknolojiyi kullanarak yönelik çalışmalar. Ayrıca, böyle TeamViewer gibi online araçlarının tanıtımı uzak masaüstü destek için, ayrıca bu hedefleri geliştirmek için yardımcı olmuştur.

2013 yılından bu yana, şirket yerel tedarikçilere kağıt çek veren durmuştu ve biz kağıtsız online ödeme işleminin uygulanması ile yerini almış. online ödeme transferi bankaya çekleri seyahat tedarikçileri toplamak için ihtiyaç ve banka ortadan kaldırarak Karbon Muhasebe daha fazla yer olması için çabalarımız biridir.

 
Ambalaj Atıkları azaltarak
 
Biz TimeTec 'ın donanım ürünleri ve aksesuarları bazı katlanabilir olması için ambalaj boyutunu azaltmak için muktedir ve aynı zamanda ulaşım kolaylaştırmak için tasarlanmış olduğunu görmek için çalıştılar.

Erken 2011 yılından bu yana, TimeTec müşterilerine donanım ürünleri sevkiyatı aşırı ambalaj azaltmak için önemli ilerleme kaydettiğini ve transit süre öğeleri korumak için geri dönüştürülebilir ambalaj malzemeleri ek türleri tanıttı. Bizim ambalaj yeniden boyutlandırılması da ulaşım maliyeti yanı sıra atıkların azaltılmasında büyük bir rol oynar.

TimeTec 'ın donanım ürünlerinin en siparişler ortalama% 43 geri kazanılmış lif içeriği oluklu mukavva ambalaj içinde sevk edilir. Birkez kullanıldıktan sonra, bu kaplar, diğer kağıt ürünlerinin imalatında kullanılmak için% 100 geri dönüştürülebilir.

2011 yılının başında, biz bir ve bunların yerine daha TimeTec 'ın donanım ve yazılım için tüm kullanım kılavuzu baskılar bir son koyarak ürünlerimizin kağıt kullanımını azaltmak için kampanya "Yeşil " Going bir başladı müşterilerin her şeyi içeren tüm yeni DVD 'tek disk gerekir. Tüm içerik profesyonel paginated ve kolayca erişilebilir olması için tasarlanmıştır.

 
Green To Go Çabalarını Devam
 
TimeTec, biz şirketin tüm parçaları arasında, çevre ve enerji tasarrufu girişimleri uygulamaya devam edilecektir. her düzeyde TimeTec çalışanların daha verimli enerji olan atık ve tasarım alternatif çözümler belirlemek için sürecin her köşe ve bucak derinliklerine dalmak.

karbon ayak izini azaltmak için devam eden çabaları biri olarak, biz icat ve GPS dağıtma TimeTec devrimci saatli yöntemi geliştirdik, NFC, İşaret ve zaman katılım ve bekçi devriye çözeltide akıllı telefon teknolojisi. daha basit masa saati alternatifleri tanıtımında çaba donanım ve bunların ambalaj malzemelerinin talebi azalır ve dolayısıyla katma hareketlilik ile, imalatı sıklığı ve ulaşım azaltmak, ancak aynı clocking ve doğrulama özgünlük elde etti.
 
Çevresel Kaygılardan Çevre Duyarlılığına
 
Çevresel endişeler için çabalarımızın bir parçası olarak, 2018 yılında, bir grup tutkulu araştırma bilim adamı tarafından işletilen yenilikçi bir hizmet olan i-Environ'u tanıttık, yüksek maliyetli çevresel analitik hizmeti normal topluluklar için uygun bir seviyeye indirgeyen bir hizmettir düzenli olarak abone olmak için. I-Environ hizmetleri, arka uçta Büyük Veriler ve Yapay Zeka teknolojisi ile, topluluğun ilgili ve önemli çevre bilgilerine doğrudan erişebilecekleri i-Komşuluk Akıllı Topluluğu hizmetlerinin bir parçası olarak entegre drone teknolojisini ön uç noktasına yerleştiriyor mahalleleri hakkında.