Environmental Footprint
هر بار که ما سوخت فسیلی مانند گاز، زغال سنگ و نفت، دی اکسید کربن به اتمسفر آزاد است. آسان تر برای اندازه گیری انتشار کربن مستقیم که ما مسئول برای هستند. این شامل مقدار گاز و برق ما در خانه های ما استفاده کنید، مقدار بنزین یا دیزل در ماشین ما رایت، و تعداد و فاصله پرواز ما را. حساب کربن یک ابزار برای کمک به ما این انتشار مستقیم اندازه گیری است.

در TimeTec، ما دوباره 'به طور مداوم برای راه هایی برای کاهش بیشتر اثرات محصولات ما بر محیط زیست به دنبال.

در حالی که برخی از گزارش مطالعه که توضیح دهد که خرید آنلاین ذاتا سازگار با محیط زیست از روش خرده فروشی سنتی وجود دارد، TimeTec به طور مداوم مصرف تلاش اضافی برای ارائه تمام منابع ما از طریق آنلاین به معنای به انجام عملیات کسب و کار و در نهایت رسیدن به همان هدف.

 
کاهش کربن حساب
 
TimeTec را تعیین کرده است دو هدف اصلی برای نام تجاری ما، برای اولین بار است که به کمک نمایندگی های ما بازار محصولات خود را آسان تر، و دوم، برای کمک به آنها وابستگی خود را در پشتیبانی فنی را کاهش دهد.

به این اهداف، به شدت با طرح منابع آنلاین فوق العاده ما مبله، با موفقیت و فوق العاده بازدیدکننده داشته است فروش های غیر ضروری و یا در سفر فنی در جاده ها برای نمایندگی های ما در سراسر جهان در طول سال کاهش می یابد. همه منابع مورد نیاز به راحتی می توان بر روی وب قابل دسترسی است، از جمله مواد جامع آموزش آنلاین، و راهنمایی فنی، که در کاهش هزینه های حمل و نقل به مشتریان و فروشندگان مفید ثابت شده است.

علاوه بر این، محصولات ما نه تنها طراحی شده به مصرف انرژی پایین. ما نیز به سمت استفاده از تکنولوژی وب را فعال کنید به منظور بهبود ارتباطات از راه دور و رسیدن به پشتیبانی فنی از راه دور طولانی کار می کنند. علاوه بر این، معرفی ابزار آنلاین مانند براین نرم افزار TeamViewer برای حمایت از راه دور دسکتاپ، کمک کرده است به منظور افزایش بیشتر این اهداف.

از سال 2013، شرکت صدور چک های کاغذی به تامین کنندگان محلی ما را متوقف کرده بود، و ما آن را با اجرای بدون کاغذ فرایند پرداخت آنلاین و جایگزین شده است. انتقال پرداخت آنلاین یکی از تلاش های ما را به عنوان در حسابداری کربن بیشتر درگیر با حذف نیاز سفر برای تامین کنندگان برای جمع آوری و بانک در چک به بانک است.

 
کاهش ضایعات بسته بندی
 
ما کار کرده اند که برای دیدن برخی از محصولات TimeTec 's با ما سخت افزار و لوازم جانبی طراحی شده اند به پیش ساخته، قادر به کاهش حجم بسته بندی و همچنین به سهولت حمل و نقل.

از اوایل سال 2011، TimeTec ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی برای کاهش بسته بندی بیش از حد در محموله از محصولات سخت افزاری خود را به مشتریان و معرفی انواع اضافی مواد بسته بندی قابل بازیافت حمایت از اقلام در حالی که در حمل و نقل. تغییر اندازه بسته بندی ما نیز نقش مهمی را در کاهش ضایعات و همچنین هزینه های حمل و نقل ایفا می کند.

بیشتر دستورات از محصولات سخت افزاری TimeTec 'ها در بسته بندی راه راه، که به طور متوسط ​​حاوی 43٪ فیبر بهبود حمل می شود. هنگامی که استفاده می شود، این ظروف 100٪ قابل بازیافت برای استفاده در ساخت محصولات کاغذی دیگر.

در آغاز سال 2011، ما آغاز شده یک "سبز " کمپین برای کاهش بیشتر استفاده از کاغذ در محصولات ما با قرار دادن یک توقف به همه کتابچه راهنمای کاربر چاپ استراحتی برای TimeTec 's با سخت افزار و نرم افزار، جایگزین کردن آن با یک تمام دی وی دی جدید که شامل همه چیز مشتریان 'نیاز دارید در یک دیسک. همه مطالب حرفه ای در صفحه، و طراحی شده است که به راحتی در دسترس است.

 
ادامه تلاش برای سبز
 
در TimeTec، ما خواهد شد در ادامه به اجرای طرح های زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی در سراسر بخش های این شرکت است. کارکنان TimeTec در تمام سطوح عمیق شیرجه رفتن به هر گوشه و مخفیگاه از فرایندی برای شناسایی ضایعات و طراحی جایگزین راه حل که بیشتر انرژی کارآمد.

به عنوان یکی از تلاش های مستمر ما در کاهش ردپای کربن، ما اختراع و توسعه روش مشکلات ناسازگار بودن انقلابی TimeTec را استقرار GPS، NFC، چراغ و تکنولوژی گوشی های هوشمند در حضور و غیاب و راه حل نگهبان گشت. تلاش در معرفی جایگزین اورکلاکینگ بسیار ساده تر است کاهش می یابد تقاضا برای سخت افزار و مواد بسته بندی خود را، و در نتیجه کاهش فرکانس تولیدی و حمل و نقل، اما رسیدن به همان مشکلات ناسازگار بودن و تایید صحت، با تحرک اضافه شده است.
 
از مسائل زیست محیطی تا مشارکت در محیط زیست
 
به عنوان بخشی از تلاش برای نگرانی های زیست محیطی، در سال 2018، یک سرویس نوآورانه ارائه کردیم، i-Environ که توسط گروهی از دانشمندان تحقیق پرشور اجرا می شود، خدماتی است که خدمات تحلیلی زیست محیطی با هزینه بالا را به سطح مقرون به صرفه برای جوامع عادی کاهش می دهد برای اشتراک حتی در منظم. سرویس i-Environ در انتهای یک فناوری هواپیماهای بدون سرنشین، با فناوری اطلاعات بزرگ و هوش مصنوعی، به عنوان بخشی از خدمات جامعه مجازی i-Neighbor Smart Community به منظور دسترسی به اطلاعات مربوطه و مهم اطلاعات محرمانه در مورد محله خود.