Environment Footprint | TimeTec
Environmental Footprint
هر بار که ما سوخت های فسیلی مانند گاز ، زغال سنگ یا نفت را می سوزانیم ، دی اکسید کربن در جو منتشر می شود. اندازه گیری میزان انتشار مستقیم کربن که ما مسئول آن هستیم آسان تر است. این شامل میزان بنزین و برق مصرفی ما در خانه ها ، میزان بنزین یا گازوئیل سوزانده شده در اتومبیل و تعداد و مسافت پروازهایی است که انجام می دهیم. حساب کربن ابزاری است که به ما کمک می کند تا این انتشار مستقیم را اندازه گیری کنیم.

\ n

در TimeTec ، ما دائما به دنبال راه هایی برای کاهش بیشتر تأثیرات محصولات خود بر محیط هستیم.

\ n

در حالی که برخی گزارش های مطالعاتی وجود دارد که توضیح می دهد خرید آنلاین ذاتاً سازگار با محیط زیست نسبت به روش های خرده فروشی سنتی است ، TimeTec دائماً تلاش بیشتری می کند تا تمام منابع ما را از طریق روش های آنلاین برای انجام عملیات تجاری و در نهایت رسیدن به همان هدف تحویل دهد.

 
کاهش کربن حساب
 
TimeTec دو هدف اصلی برای مارک تجاری ما تعیین کرده است ، اول اینکه به نمایندگی های ما کمک کند محصولات ما را به راحتی بازاریابی کنند و دوم اینکه به آنها کمک کند وابستگی خود را به پشتیبانی فنی کاهش دهند.
\ n

\ n این اهداف ، که به شدت با برنامه منابع آنلاین غیر عادی ما ارائه می شود ، با موفقیت و به میزان قابل توجهی بازدیدهای غیرضروری فروش یا مسافرت های فنی در جاده ها را برای فروشندگان ما در سراسر جهان در طول سالها کاهش داده است. به کلیه منابع مورد نیاز می توان به راحتی از طریق وب دسترسی یافت ، از جمله مطالب آموزش آنلاین جامع و نکات فنی ، که در کاهش هزینه های حمل و نقل برای مشتریان و فروشندگان مفید بوده است.
\ n

\ n علاوه بر این ، محصولات ما فقط با مصرف کم انرژی طراحی نشده اند. ما همچنین در جهت استفاده از فناوری مجهز به وب برای بهبود ارتباطات از راه دور و دستیابی به پشتیبانی فنی دوردست کار می کنیم. علاوه بر این ، معرفی ابزارهای آنلاین مانند TeamViewer برای پشتیبانی از راه دور دسک تاپ ، به پیشرفت بیشتر این اهداف کمک کرده است.
\ n

\ n از سال 2013 ، این شرکت صدور چک کاغذی به تأمین کنندگان محلی ما را متوقف کرده است و ما با اجرای فرآیند پرداخت آنلاین بدون کاغذ جایگزین آن شده ایم. انتقال پرداخت آنلاین یکی از تلاش های ما برای مشارکت بیشتر در حسابداری کربن با از بین بردن نیاز سفر برای تأمین کنندگان برای جمع آوری وجه در چک های بانکی است.

 
کاهش ضایعات بسته بندی
 
ما کار کرده اند که برای دیدن برخی از محصولات TimeTec 's با ما سخت افزار و لوازم جانبی طراحی شده اند به پیش ساخته، قادر به کاهش حجم بسته بندی و همچنین به سهولت حمل و نقل.

از اوایل سال 2011، TimeTec ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی برای کاهش بسته بندی بیش از حد در محموله از محصولات سخت افزاری خود را به مشتریان و معرفی انواع اضافی مواد بسته بندی قابل بازیافت حمایت از اقلام در حالی که در حمل و نقل. تغییر اندازه بسته بندی ما نیز نقش مهمی را در کاهش ضایعات و همچنین هزینه های حمل و نقل ایفا می کند.

بیشتر دستورات از محصولات سخت افزاری TimeTec 'ها در بسته بندی راه راه، که به طور متوسط ​​حاوی 43٪ فیبر بهبود حمل می شود. هنگامی که استفاده می شود، این ظروف 100٪ قابل بازیافت برای استفاده در ساخت محصولات کاغذی دیگر.

در آغاز سال 2011، ما آغاز شده یک "سبز " کمپین برای کاهش بیشتر استفاده از کاغذ در محصولات ما با قرار دادن یک توقف به همه کتابچه راهنمای کاربر چاپ استراحتی برای TimeTec 's با سخت افزار و نرم افزار، جایگزین کردن آن با یک تمام دی وی دی جدید که شامل همه چیز مشتریان 'نیاز دارید در یک دیسک. همه مطالب حرفه ای در صفحه، و طراحی شده است که به راحتی در دسترس است.

 
ادامه تلاش برای سبز
 
در TimeTec ، ما به اجرای ابتکارات زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی در تمام بخشهای شرکت ادامه خواهیم داد. کارمندان TimeTec در تمام سطوح برای شناسایی ضایعات و طراحی راه حل های جایگزین که دارای مصرف انرژی بیشتری هستند ، در هر گوشه و کنار فرآیند فرو می روند. \ n

\ n به عنوان یکی از تلاشهای مداوم ما در کاهش اثر کربن ، ما روش انقلابی زمان سنجی TimeTec را با استفاده از GPS ، NFC ، Beacon و فناوری گوشی های هوشمند در حضور در زمان و راه حل گشت نگهبان اختراع و توسعه داده ایم. تلاش در معرفی گزینه های بسیار ساده ساعت ، تقاضا برای سخت افزار و مواد بسته بندی آنها را کاهش داده است و در نتیجه فرکانس تولید و حمل و نقل را کاهش می دهد ، اما با قابلیت تحرک بیشتر ، به همان صحت زمان سنجی و تأیید می رسیم.
 
از مسائل زیست محیطی تا مشارکت در محیط زیست
 
به عنوان بخشی از تلاش های مربوط به نگرانی های زیست محیطی ، در سال 2018 ، ما یک سرویس نوآورانه معرفی کردیم ، i-Environ که توسط گروهی از دانشمندان پرشور تحقیق انجام می شود ، خدمتی است که خدمات تحلیلی زیست محیطی با هزینه بالا را برای یک جامعه مقرون به صرفه کاهش می دهد مشترک شوید حتی به طور منظم سرویس های i-Environ با استفاده از فناوری Big Data و Artificial Intelligence در قسمت انتهایی ، فناوری هواپیماهای بدون سرنشین را در قسمت جلویی مستقر می کنند ، که به عنوان بخشی از خدمات جامعه هوشمند i-Neighbor برای جامعه دسترسی یکپارچه به اطلاعات مهم و مهم زیست محیطی را دارد. در مورد همسایگی آنها
 
تجارت میدانی نزدیک
 
ظهور تجارت الکترونیکی که صنعت لجستیک را تقویت می کند ، به طور معمول همراه با دو مشکل زیست محیطی ، اولاً مشکل انتشار کربن ، و دوم هدر رفتن بسته بندی های اضافی. ما تجارت نزدیک میدان یا تجارت محلی را ارتقا می دهیم تا جامعه ای سازگار با محیط زیست را در مقایسه با تجارت آنلاین یا تجارت آنلاین و آفلاین به طور کلی ایجاد کنیم. یکی از مشکلات تجارت الکترونیکی موجود این است که ، هنگامی که چندین مورد را از یک سیستم تجارت الکترونیکی خریداری می کنید ، ممکن است به چندین تحویل تقسیم شود که باعث بزرگنمایی مشکلات انتشار کربن و هدر رفت بسته بندی می شود. اما هیچ یک از این مشکلات برای تجارت در نزدیکی وجود ندارد. حتی برای یک پلت فرم خرید گروهی مانند Groupon ، تمام خریدها را از افراد گروه بندی می کند تا از تخفیف های خرید حجمی برای محصولات ملموس بهره مند شود. اما ، وقتی نوبت به زایمان می رسد ، هنوز هم به صورت چندگانه انجام می شود. در بیشتر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ، مشتریان همیشه به عنوان افراد جداگانه رفتار می شوند. در حالی که در تجارت میدانی نزدیک ، افراد جامعه را هدف قرار می دهد تا افراد پراکنده از همه جا. n

n وقتی یک پلتفرم تجاری جامعه ای را هدف قرار می دهد ، می تواند "خریدهای متعدد ، یک تحویل " را انجام دهد ، چه در یک محل کار و چه در یک جامعه مسکونی. TimeTec دارای برنامه مستاجر برای برج های تجاری و iNeighbour برنامه برای یک جامعه مسکونی داخلی با پلت فرم تجارت است که از سه جز nam شامل i-Merchants برای لیست بازرگانان ، TimeTec Mart برای خرید آنلاین از جمله ویژگی خرید گروه جامعه و i-Ad برای تشکیل شده است. بازرگانان برای تبلیغ و افزایش فروش خود. TimeTec 4 حق ثبت اختراع برای ارتقا friendly محیط زیست در نزدیکی تجارت تجاری و به عنوان بخشی از اکوسیستم ساختمان دیجیتال ما برای ساختمانهای تجاری یا مسکونی ثبت کرده است.