TimeTec Demo
Canlı demo hesabımızla TimeTec çözümlerimizde neler olduğunu keşfedin. Bu canlı demo hesabı, gerçek sistemin tam kopyasıdır ve raporları görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve hatta oluşturabileceğiniz kullanıcı bilgileri ve verileriyle birlikte gelir.

TimeTec Mobile App Demo sürümünde de mevcuttur. Uygulamayı indirin ve giriş yapmak için Demo’yu tıklayın. Demo Mobile App ve Web aynı kullanıcı altında çalışır, böylece yeni eklenen bilgiler anında Web'de yansıtılır. Dene!

Demo hesaba erişmek için formu doldurun
isim
E
ülke
İletişim numarası
 
Lütfen bir çözüm seçin
* Tüm alanlar zorunludur
TimeTec'in Gizlilik Politikasını ve Kullanım Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
   
TimeTec haberleri, etkinlikleri ve tanıtımları ile ilgili güncellemeleri ve bilgileri almak istiyorum.

Tek tıklamayla Yönetici ve Kullanıcı görünümünü yaşayın
Çözüm Yönetici Görünümü Kullanıcı Görünümü
TimeTec TA
Zaman ve Seyirci Yönetim Sistemi
Tüm özelliklere göz atın, kullanıcı ekleyin, katılım sayfasını, raporları ve benzerlerini görüntüleyin. Kendi katılım bilgilerini ve profilini görüntüle
TimeTec İzin
Çalışan İzin Yönetim Sistemi
Tüm özelliklere göz atın, kullanıcı ekleyin, izin izlemeye genel bakış, izin politikası düzenleme, raporlar vb. Kendi izin tahsisini görüntüle, şirkete genel bakış, izin uygula ve profili görüntüle.
TimeTec devriyesi
Güvenlik Tur Yönetim Sistemi
Tüm özelliklere göz atın, kullanıcı ekleyin, devriye kayıtlarını görüntüleyin, devriye programı oluşturun, raporlar oluşturun ve vb. Devriye kayıtlarını ve profilini görüntüle
TimeTec Erişimi
Akıllı Erişim Kontrol Sistemi
Tüm özelliklere göz atın, kullanıcı ekleyin, kapı erişim kayıtlarını görüntüleyin, raporlar oluşturun ve vb. Kendi erişim kayıtlarını ve profilini görüntüleyin.
TimeTec Profili
Çalışan Profil Yönetim Sistemi
Tüm özelliklere göz atın, kullanıcı ekleyin ve profil alanlarını düzenleyin. Kendi profil bilgilerini görüntüle