Yolsuzlukla Mücadele
Biz tüm formları Yolsuzluğa Karşı Çalışmak Commit
TimeTec hükümet yetkililerinin yolsuzluk her türlü yasaklamak ve / veya alma / özel sektörde memur veya bireylerle ilişkilerinde rüşvet veya komisyon her türlü sağlamak için sağlam bir tavır alıyor. TimeTec sıkıca yarışmalara eşitsizliği, sessiz ama yıkıcı suç eylemlerini, kamu vakıfları sahtekarlığı teşvik ve potansiyellerini tam ulaşmasını toplumları ve bireyleri engelleyen olarak yolsuzluk, toplum üzerindeki zararlı etkisi olduğuna inanmaktadır. Yolsuzluk, dünya çapında ekonomik ve sosyal kalkınmasına önemli engellerden biri olarak bilinmektedir. Bunun gibi, bir şirket ve bir marka olarak TimeTec bizim ilişkilerin her düzeyde yolsuzlukla mücadele ve anti-rüşvet tamamen bağlı olduğunu. TimeTec hep etik ve uygulanabilir yasal gerekliliklere uygun olan iş kararları taahhüt eder. TimeTec iyi yargı, takdirine ve verme veya iş ortamlarında hediye veya eğlence kabul ve verilen veya alınan tüm yasa ile uyumlu olmalıdır ılımlılık kullanımını teşvik etmektedir.
YOLSUZLUK KARŞI EYLEM İÇİN ÇAĞRI
görünüm
Biz tüm seviyelerde tedarik, sözleşme süreçleri ve vb gelen yolsuzluk risklerini azaltmak için kararlıyız. Gibi biz yolsuzluğu ortadan kaldırmak ve sürdürülebilir kapsayıcı ve şeffaf toplumlar oluşturmak için Birleşmiş Milletler'in Çabalarını desteklemek için eylem çağrısı kaydolmak için karar verdik.

Bizim CEO'su Sayın Teh Hon Seng tarafından imzalanan bu iletişimin, biz yapışır ve tüm biçimleriyle yolsuzluğa karşı çalışmayı taahhüt.

Eylem Letter Çağrı

whistleblower Politikası
TimeTec faaliyetlerinin yürütülmesinde bütünlük, şeffaflık ve iyi yönetim yüksek derecede kararlıdır. Bu bakışa göre, Whistleblower Politikası teşvik etmek ve misilleme korkusu olmadan herhangi wrongdoings endişelerini yükseltmek için bir ihbarcı için bir cadde sağlamak üzere kurulmuştur.

I. Wrongdoings Türleri
o / o dahil olmak üzere herhangi wrongdoings, farkında, ancak bunlarla sınırlı değilse bir ihbarcı bir şikayet bildirebilirsiniz:
yolsuzluk, rüşvet, dolandırıcılık gibi • Cezai suçlar;
• Kasıtlı yanlış beyanlar, yanlış ifadesi eksiklikler, doğrudan veya dolaylı olarak mali tablolarını etkileyecek; veya
Yanlış davranış veya etik olmayan davranışlar •; veya
• yukarıdakilerin herhangi gizlemeye çalışmaktadır.

II. Gizlilik
TimeTec gizli ve hassas bir şekilde Whistleblower Politikası kapsamında yapılan açıklamalar ele alacağız. TimeTec kadar uzun engel ya da herhangi bir soruşturma boşa gelmez ihbarcı kimliğini gizli tutmak için makul adımları atacaktır. Ancak, ihbarcı kimliğini dinlemek ister yasa hükümleri uyarınca açığa çıkabilir.

ihbarcı / kendi kimliğini ifşa halinde, TIMETEC artık böyle gizliliğini korumakla yükümlüdür edilecektir.

III. Iyi niyetli
güvenilirliğini sağlamak ve zararlı anlamsız ve / veya eziyetli olan açıklamalar önlemek için, ihbarcı yapılan açıklamalar yaptığı / kimliğini koymak ve ifşa gerçekler ve kanıtlara dayalı sağlayacaktır gereklidir.

IV. whistleblowing Kanal
Herhangi bir şikayet veya açıklamaları en TimeTec CEO'ya e-posta göndererek yapılabilir honseng@timeteccloud.com.my~~pobj